Maak kennis met: Stacked!
Vocal Group Stacked zoekt ervaren zangeressen, pas jij de pumps?

9 ladies en 1 dude. Dat is Vocal Group Stacked uit Fijnaart. Opgericht in 2014 door Annalisa Schmad timmert deze groep flink aan de weg in vocaal Nederland. Wekelijks verzamelen de leden van Stacked zich in De Parel om met veel plezier muziek te maken. Na een aantal jaren akoestisch te hebben gezongen met een dirigent voor zich, heeft Stacked twee jaar geleden een grote stap gezet: de groep is uitgegroeid tot een echte vocale groep. Stacked zingt nu met individuele microfoons en de artistiek leider zingt mee! Ze zijn te zien op menig regionaal, nationaal én internationaal korenfestival.
The ladies’ Stacked
Waarom heet de groep Stacked? Dat is tweeledig. Allereerst komt het uit de tekst van het nummer Brick House van The Commodores: “I like a lady stacked, and that’s a fact.” Dit verwijst naar een mooie boezem. Maar nog belangrijker: het refereert aan de verticaal gestapelde noten in jazzakkoorden. Stacked chords dus.
Stacked is een hechte groep die houdt van groove, pop, jazz en alles daartussenin. Met nummers als Anti-Hero (Taylor Swift), Riverside (Agnes Obel) en Wannabe (Spice Girls), maar ook eigen muziek zoals Pieces of You en You Are Not the Sun, geschreven door dirigent Annalisa Schmad, zit er voor iedereen wel iets tussen.
Een muzikale toekomst
Met maar liefst vijf optredens en vier workshops op de planning gaat Stacked een ambitieus jaar tegemoet. Amersfoort, Brielle, Middelburg — geen locatie is te ver. Workshopleaders uit binnen- en buitenland komen naar Fijnaart om aan de slag te gaan met interpretatie, zangtechniek, regie en meer.
Ook gaat de groep dit jaar — in juli om precies te zijn — de studio in. Er wordt een EP opgenomen om mee te dingen naar de Contemporary A Cappella Recording Awards.
De schrijfster van dit artikel heeft het geluk al drie jaar mee te mogen zingen bij deze toffe Vocal Group en kan het alleen maar van harte aanraden. Het daagt je uit, leert je nieuwe dingen en brengt je ladingen vol nieuwe ervaringen én vriendschappen. Dus: pas jij de pumps? Meld je dan aan bij Annalisa Schmad via
Misschien sta jij straks met ons te shinen op het podium!


