Terug naar hoofdinhoud

Een mooie cheque voor het Ronald McDonald Kinderfonds

Kees en Petra zijn er heel blij mee



Een mooie cheque voor het Ronald McDonald Kinderfonds
Foto Bert Hendrikse

Je hebt jaren met heel veel plezier en dankbaarheid gebruik kunnen maken van de vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds. Je zonen Bas en Bart, die afhankelijk zijn van veel zorg, hebben er fantastische vakanties meegemaakt. Maar op een gegeven moment is dat over. Ze bereiken de leeftijd van 25 jaar en dat is de maximumleeftijd om gebruik te kunnen maken van deze vakantiehuizen.

Maar Kees en Petra Ploeg willen nog één keer een mooie donatie bij elkaar zien te krijgen voor het Ronald McDonald Kinderfonds. Kees gaat een sponsorloop in estafettevorm hardlopen, 240 kilometer, voor het kinderhuis de Hoeve in Beetsterzwaag, met 12 sporters (de Hoeverunners). Petra wandelt 120 kilometer voor het huis ‘De Kindervallei’ in Valkenburg met een team van 14 wandelaars en ook een sponsorloop in estafettevorm (de Valleiwalkers).

Kees en Petra vormden ook het goede doel van de bazaar van de Protestantse Kerk op Koningsdag. Die dag is er €10.900, opgehaald. De helft daarvan is bestemd voor het Ronald McDonald Kinderfonds. Afgelopen zondag is in De Dorpskerk door Leendert van Baren (op de foto rechts) van de Werkgroep Kerk en Wereld, een symbolische cheque uitgereikt aan Kees en Petra Ploeg ter waarde van €5.450,--.

Kees en Petra waren er zichtbaar blij mee. Kees bedankte geëmotioneerd de Protestantse Gemeente van Fijnaart en sprak de hoop uit dat veel kinderen, die afhankelijk zijn van goede zorg, gebruik kunnen blijven maken van deze vakantiehuizen. 

Sjerp Vormeer

Advertenties